•  
 •  
 •  
 • Hokejowa Szkoła z charakterem: organizujemy
  największe obozy dla młodzieży w Polsce.
 • Hokej dla każdego: obozy dla dzieci,
  młodzieży, dziewczyn oraz amatorów.
 • Międzynarodowa kadra trenerska:
  na naszych obozach pracujemy z najlepszymi szkoleniowcami w Europie

Trenerzy

 • Max Kolu

  Max Kolu

  Po zakończeniu kariery zawodniczej zajął się szkoleniem młodzieży w klubie TPS Turku. Przez dwa lata był członkiem sztabu trenerskiego reprezentacji Finlandii U-16 i U-17. Jest trenerem w jednej z topowych europejskich szkól hokejowych - fińskiej Hockey Base.

  Poza swoją aktywnością trenerską Max jest skautem na Europę dla klubu NHL Arizona Coyotes. W każdej drużynie, w której grał zawsze był jednym z najlepiej technicznie jeżdżących graczy.

 • Robin Danielsson

  Robin Danielsson

  Robin na co dzień pracuje z bramkarzami w szwedzkim klubie Oskarshamn. Jego wychowankiem jest znany w Szwecji bramkarz polskiego pochodzenia Michał Zajkowski.

 • Dag Wenström

  Dag Wenström

  Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów w Skandynawii. Prowadzi swoją elitarną szkołę hokejową SWETEC, w której szkoli co roku setki zawodników z całego świata. Trenuje graczy z najlepszych europejskich lig, na treningi przyjeżdżają do niego zawodnicy reprezentacji Szwecji, Szwajcarii, Danii oraz Norwegii. Przez długie lata był trenerem koordynatorem w takich klubach jak Saint Moritz i Davos w Szwajcarii, Hannover i Kassel w Niemczech.

 • Rafael Wronski

  Rafael Wronski

  Rafael swoje doświadczenie trenerskie zdobywa już od ponad 15 lat; w 2007 oraz w 2008 roku jego drużyna Stocksunds IF95 wygrała dwa największe turnieje w Szwecji, po czym Rafael rozpoczął pracę dla Täby HC 97, gdzie po niespełna roku zdobył złoty medal w nieoficjalnych mistrzostwach Szwecji.

 • Paul Vincent

  Paul Vincent

  Syn legendarnego trenera powerskatingu, Paula Vincenta sr, który zdobył z drużyną Chicago Blackhawks Puchar Stanleya.

  W 1993 roku Paul został draftowany do drużyny Toronto Mape Lafs, z którą podpisał kontrakt, przez większą część kariery grał jednak na zapleczu NHL w ligach CHL, w których zawsze znajdował się na czołowych pozycjach strzeleckich.

 • Walenty Ziętara

  Walenty Ziętara

  Jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego hokeja: 178-krotny reprezentant Polski, dwukrotny olimpijczyk – Sapporo i Innsbruck, 11-krotny Mistrz Polski, Zasłużony Mistrz Sportu, dwukrotny zdobywca "Złotego Kija" dla najlepszego zawodnika w kraju, przez wiele lat kapitan Reprezentacji Polski oraz Nowotarskiego Podhala. Mówiono o nim, że to jeden z talentów, które pojawiają się raz na sto lat: „To prawdziwy magik z zaczarowaną laską” – powiadał o nim Anatoilj Jegorov.

 • Fredrik Nygren

  Fredrik Nygren

  Trener ten zyskał nasze ogromne uznanie podczas Wakacji z kijem Hokejowym 2013. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych trenerów młodych hokeistów w Szwecji. Swoje doświadczenie zdobywał w USA, gdzie prowadził Team Maryland PeeWee Teams.

Ojciec i syn

Hokej

Walenty
Ziętara


Hokej jest sportem bezpośredniej walki. Jeśli nie wierzysz w siebie, zaczynasz się bać - możesz od razu zjechać z lodu. Nawet jeśli przeciwnik jest silniejszy fizycznie, musisz iść na niego. W przeciwnym wypadku rywal będzie atakował śmielej i będziesz statystą na lodowej tafli.

Battle Camp

Battle Camp

Obóz szkoleniowy połączony z turniejem drużynowym. Najfajniejsza impreza przez cały tydzień.

Dla dzieci

Hokejowe obozy dla najmłodszych. Sprawdź nasze propozycje.

Oferta Hokejowej Szkoły Ziętary

Oferta

Oferta.